Hakkımızda Yaratıcı Tasarım ekibimiz her yeni kolleksiyonunda sezonun en moda renk ve desenlerini heyecan verici kumaş ve tasarımlar ile birleştirerek kadınların moda heyacanına ortak oluyor. Kendine güvenen ve yeni trendleri takip eden tüm kadınların vazgeçilmezleri arasına girecek tasarımlarımızı keşfedin.

Kadın modasına yeni bir anlayış ve ivme getirebilmek amacı ile 2009 yılında faaliyetlerine başlayan Raxell; Genç, yenilikçi, özgün ve şık çizigisi ile kısa zamanda stil sahibi kadınların dolaplarında yerini almaya aldı. Bu iddialı çıkışını kaliteli üretim sistemlerine yaptığı yatırımlar ile de destekleyerek sektördeki payını giderek arttırmakta ve Türkiyenin en tanınan kadın giyim markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Moda dünyasındaki yeni trendleri, en moda renkler ve heyecan verici tasarımlar ile birleştirerek, tüm Dünyadaki stil sahibi kadınlara hitap etmektedir. Odağını Memnun Müşteri olarak belirleyen Raxell, tüm yatırımlarını bu doğrultuda devam ettiremektedir.

Son teknoloji ile donatılmış alt yapısı ve ar-ge ekibi ile Dünya modasının üst düzey standartlarını yakalamıştır. Yakalanan kalitenin sürekli olması için toptan kalite yönetim sistemine ciddi yatırımlar yapılmış ve bu konudaki çalışmalar halen kararlılıkla sürdürülmektedir